Plugins - XML Sitemap Generator for Google - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (161 entries)

en: %s was <b>successfully notified</b> about changes.
nl: %s <b>is ingelicht</b> over de veranderingen.

en: (The required PHP XSL Module is not installed)
nl: (De benodigde PHP XSL Module is niet geïnstalleerd)

en: <div class="cookie-info-banner-wrapper" id="cookie-info-banner-wrapper">
    						<div class="modal-container">
    						<h3>Help Us Improve!</h3>
    							<button class="close_popup" id="close_popup">
    							<img height="25" width="20" class="close_cookie_information" src="
nl: <div class="cookie-info-banner-wrapper" id="cookie-info-banner-wrapper">
    						<div class="modal-container">
     						<h3>Help ons te verbeteren!</h3>
    	 	 	 	 	 	 	 <button class="close_popup" id="close_popup">
     	 	 	 	 	 	 	 &lt;img height="25" width="20" class="close_cookie_information" src="

en: <div class="modal-wrapper" id="modal-wrapper">
    						<div class="modal-container">
    						<h3>Help Us Improve!</h3>
    						<p>Would you help us improve Google XML Sitemaps by sharing anonymous usage data?</p>
    						<p>Understanding feature usage and use cases better means we can provide you with the best indexation and indexing performance.</p>
    						<p><a href="https://auctollo.com/policies/privacy/" target="_blank">We respect your privacy!</a></p>
    						<p>&nbsp;</p>
    						<form method="POST">
    							<input type="submit" name="user_consent_yes" class="allow_consent" value="I want the best!" />
    							<input type="submit" name="user_consent_no" class "decline_consent" value="I don't know what I want" />
nl: <div class="modal-wrapper" id="modal-wrapper">
    						<div class="modal-container"> 
    						<h3>Help ons verbeteren!</h3>
    	 	 	 	 	 	<p>Wil je ons helpen Google XML Sitemaps te verbeteren door anonieme gebruiksgegevens te delen?</p>
    						<p>Als we het gebruik van uitgelichte functies en gebruik van functies beter begrijpen, kunnen we je de beste indexatie- en indexeer prestaties bieden.</p>
    						<p><a href="https://auctollo.com/policies/privacy/" target="_blank">We respecteren je privacy!</a></p>
     	 	 	 	 	 	 <p>&nbsp;</p>
    						<form method="POST">
    							<input type="submit" name="user_consent_yes" class="allow_consent" value="I want the best!" /> 
    							<input type="submit" name="user_consent_no" class "decline_consent" value="I don't know what I want" />

en: <div>
    							<form method="post" id="disable-plugins-form">
    							<input type="hidden" id="disable_plugin" name="disable_plugin" value="false" />
    							<input type="hidden" id="plugin_list" name="plugin_list" value="
nl: <div>
    							<form method="post" id="disable-plugins-form"> 
    							<input type="hidden" id="disable_plugin" name="disable_plugin" value="false" /> 
    							&lt;input type="hidden" id="plugin_list" name="plugin_list" value="

en: <h4>Auto-updates aren not enabled for Sitemap Generator. Would you like to enable auto-updates to always have the best indexation features?
    					</h4>
    					<form method="post" id="enable-updates-form">
    					<input type="hidden" id="enable_updates" name="enable_updates" value="false" />
nl: <h4>Auto-updates zijn niet ingeschakeld voor Sitemap Generator. Wil je auto-updates inschakelen om altijd de beste indexeringsmogelijkheden te hebben? 
    					</h4> 
    					<form method="post" id="enable-updates-form"> 
    					<input type="hidden" id="enable_updates" name="enable_updates" value="false" />

en: <h4>Do you want the best SEO indexation technology for your website? Join the Google XML Sitemaps Beta Program now!</h4>
    						<input type="hidden" id="action" name="action" value="my_action" >
    						<div class="justify-content">
    						<a href="
nl: <h4>Wil je de beste SEO indexering technologie voor je site? Doe nu mee aan het Google XML Sitemaps Beta programma!</h4>
    	 	 	 	 	 	 <input type="hidden" id="action" name="action" value="my_action" >
     	 	 	 	 	 	 <div class="justify-content">
     	 	 	 	 	 	 &lt;a href

en: <h4>One or more plugins conflict with proper indexation of your website. Use the deactivate button below to disable the extra sitemaps:</h4>
nl: <h4>Een of meer plugins conflicteren met een goede indexatie van je site. Gebruik de deactivering knop hieronder om de extra sitemaps uit te schakelen:</h4>

en: About this Plugin:
nl: Over deze plugin:

en: Add new page
nl: Nieuwe pagina toevoegen

en: Add sitemap URL to the virtual robots.txt file.
nl: Sitemap URL toevoegen aan het virtuele robots.txt bestand.

en: Additional Pages
nl: Extra pagina's

en: Advanced options:
nl: Geavanceerde opties:

en: All done!
nl: Alles gedaan!

en: All posts will have the same priority which is defined in &quot;Priorities&quot;
nl: Alle berichten hebben dezelfde prioriteit, die is ingesteld onder &lsquo;Prioriteiten&rsquo;

en: Always
nl: Altijd

en: Archives
nl: Archieven

en: Author pages
nl: Auteur pagina's

en: Basic Options
nl: Basisopties

en: Categories
nl: Categorieën

en: Change Frequencies
nl: Frequenties wijzigen

en: Change Frequency
nl: Wijzigingsfrequentie

en: Child posts won't be excluded automatically!
nl: Sub berichten worden niet automatisch uitgesloten!

en: Choose the priority of the page relative to the other pages. For example, your homepage might have a higher priority than your imprint.
nl: Kies de prioriteit van de pagina ten opzichte van andere pagina's. Je homepagina heeft bijvoorbeeld een hogere prioriteit dan je colofon pagina.

en: Comment Average
nl: Reactie gemiddelde

en: Comment Count
nl: Aantal Reacties

en: Configuration updated
nl: Instellingen opgeslagen

en: Custom post types
nl: Aangepaste berichttypen

en: Custom taxonomies
nl: Aangepaste taxonomieën

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disable this option if you get garbled content or encoding errors in your sitemap.
nl: Deze optie uitzetten als je rare inhoud of coderingsfouten ziet in je sitemap.

en: Do not use automatic priority calculation
nl: Geen automatische prioriteitsberekening gebruiken

en: Don't show this anymore
nl: Laat dit niet meer zien

en: Don't show this me anymore
nl: Toon mij dit niet meer

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enter the URL to the page. Examples: http://www.foo.com/index.html or www.foo.com/home
nl: Geef de URL naar de pagina in. Voorbeelden: http://www.foo.com/index.html or www.foo.com/home

en: Enter the date of the last change as YYYY-MM-DD (2005-12-31 for example) (optional).
nl: Voer desgewenst de datum van de laatste wijziging in als JJJJ-MM-DD (bijv. 2017-12-31).

en: Error while saving options
nl: Fout bij het opslaan van de instellingen

en: Error while saving pages
nl: Fout bij het opslaan van de pagina's

en: Exclude posts
nl: Berichten uitsluiten

en: Exclude the following posts or pages:
nl: Volgende berichten of pagina's uitsluiten:

en: Excluded Items
nl: Uitgesloten items

en: Excluded categories
nl: Uitgesloten categorieën

en: Follow the Forum
nl: Volg het forum

en: Full or relative URL to your .xsl file
nl: Volledige of relatieve URL naar je .xsl bestand

en: Further options
nl: Meer opties

en: Google Search Blog
nl: Google zoeken blog

en: Help improve the software by sharing anonymous usage data with the developers.
nl: Help de software te verbeteren door anonieme gebruiksgegevens te delen met de ontwikkelaars.

en: Hide this notice
nl: Dit bericht verbergen

en: Homepage
nl: Homepagina

en: Hourly
nl: Ieder uur

en: If you encounter any problems with your sitemap you can use the <a href="%d">debug function</a> to get more information.
nl: Ondervind je moeilijkheden met je sitemap, gebruik dan de <a href="%d">debug functie</a> voor meer informatie.

en: If you like the plugin, please <a target="_blank" href="%s">rate it 5 stars</a>! :)
nl: Als je de plugin goed vindt, geef hem dan 5 sterren <a target="_blank" href="%s"></a>! :)

en: If your site is in a subdirectory and you want to add pages which are NOT in the site directory or beneath, you MUST place your sitemap file in the root directory (Look at the &quot;Location of your sitemap file&quot; section on this page)!
nl: Als je site in een subfolder staat en je wilt pagina's toevoegen die NIET in de site folder of daaronder staan, MOET je je sitemap bestand in de root folder plaatsen (Kijk naar de "Locatie van je sitemap bestand!

en: Include a XSLT stylesheet:
nl: XSLT stylesheet toevoegen:

en: Include archives
nl: Archieven meenemen

en: Include author pages
nl: Bevat auteur pagina's

en: Include categories
nl: Categorieën meenemen

en: Include custom post type %s
nl: Extra berichttype %s meenemen

en: Include homepage
nl: Homepagina meenemen

en: Include posts
nl: Berichten meenemen

en: Include product categories
nl: Inclusief productcategorieën

en: Include product tags
nl: Neem product tags mee

en: Include products
nl: Producten opnemen

en: Include sitemap in HTML format
nl: Bevat sitemap in HTML format

en: Include static pages
nl: Statische pagina's meenemen

en: Include tag pages
nl: Tag pagina's meenemen

en: Include taxonomy pages for %s
nl: Taxonomie pagina's voor %s meenemen

en: Include the last modification time.
nl: Datum laatste aanpassing opnemen.

en: IndexNow Protocol
nl: IndexNow protocol

en: It took %time% seconds to notify %name%, maybe you want to disable this feature to reduce the building time.
nl: Het vergde %time% seconden om %name% te berichten, mogelijk wil je deze optie uitzetten om de plugin niet te vertragen.

en: Last Changed
nl: Laatste wijziging

en: Learn more
nl: Meer informatie

en: Links per page
nl: Links per pagina

en: List of IDs, separated by comma
nl: Lijst met ID's, gescheiden door komma's

en: Microsoft Bing API Key: %s
nl: Microsoft Bing API-sleutel: %s

en: Microsoft Bing Blog
nl: Microsoft Bing blog

en: Minimum post priority (Even if auto calculation is enabled)
nl: Minimum berichtprioriteit (zelfs als de automatische berekening is ingeschakeld)

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: More external pages cannot be added: The max_input_vars value in the PHP configuration has been exceeded, please increase the value and try again.
nl: Meer externe pagina's kunnen niet worden toegevoegd: de max_input_vars waarde in de PHP configuratie is overschreden, verhoog de waarde en probeer het opnieuw.

en: Never
nl: Nooit

en: No pages defined.
nl: Er zijn geen pagina's gedefinieerd.

en: No registration required, but you can join the <a href='%s' target='_blank'>Google Search Console</a> to check crawling statistics.
nl: Geen registratie vereist, maar je kunt lid worden van de <a href='%s' target='_blank'>Google Search Console</a> om crawlstatistieken te controleren.

en: No registration required, however, you can join the <a href='%s' target='_blank'>Microsoft Bing Webmaster Tools</a> for more crawling details.
nl: Er is geen registratie vereist, maar je kunt lid worden van de <a href='%s' target='_blank'>Microsoft Bing Webmaster Tools</a> voor meer crawling details.

en: No support topics available or an error occurred while fetching them.
nl: Geen onderwerpen beschikbaar, of het ophalen is mislukt.

en: No thanks, please don't bug me anymore!
nl: Nee dankjewel, val me hier niet meer mee lastig!

en: Note
nl: Notitie

en: Notify Google about updates of your site
nl: Informeer Google over updates van je site

en: Notify Search Engines about all sitemaps
nl: Informeer zoekmachines over alle sitemaps

en: Official Sitemaps FAQ
nl: Veelgestelde vragen over officiële sitemaps

en: Older archives (Changes only if you edit an old post)
nl: Oudere archieven (wijzigen alleen als je een oud bericht aanpast)

en: Override the base URL of the sitemap:
nl: Overschrijf de basis URL van de sitemap:

en: Override the file name of the sitemap:
nl: Overschrijf de bestandsnaam van de sitemap:

en: Pages saved
nl: Pagina's opgeslagen

en: Ping was executed, please see below for the result.
nl: Ping uitgevoerd, zie het resultaat hieronder.

en: Please note that the value of this tag is considered a hint and not a command. Even though search engine crawlers consider this information when making decisions, they may crawl pages marked 'hourly' less frequently than that, and they may crawl pages marked 'yearly' more frequently than that. It is also likely that crawlers will periodically crawl pages marked 'never' so that they can handle unexpected changes to those pages.
nl: Let op: de waarde van deze tag wordt beschouwd als een hint en niet als een commando. Hoewel zoekmachine crawlers deze informatie in overweging nemen bij het maken van beslissingen, kunnen ze pagina's met de markering 'elk uur' minder vaak crawlen dan dat, en ze kunnen pagina's met de markering 'jaarlijks' vaker crawlen dan dat. Het is ook waarschijnlijk dat crawlers periodiek pagina's met de markering 'nooit' crawlen, zodat ze onverwachte wijzigingen in die pagina's kunnen handle.

en: Please select how the priority of each post should be calculated:
nl: Selecteer hoe de prioriteit van elk bericht moet worden berekend:

en: Plugin Homepage
nl: Plugin homepagina

en: Post Priority
nl: Bericht prioriteit

en: Posts
nl: Berichten

en: Posts (If auto calculation is disabled)
nl: Berichten (Wanneer automatische berekening is geactiveerd)

en: Priorities
nl: Prioriteiten

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Product Categories
nl: Product categorieën

en: Recent Support Topics / News
nl: Recente ondersteuning onderwerpen/nieuwsberichten

en: Report a Bug
nl: Rapporteer een bug

en: Reset options
nl: Instellingen herstellen

en: Result of the last ping, started on %date%.
nl: Resultaat van de laatste ping, gestart op %date%.

en: Search Engine Updates:
nl: Zoekmachine updates:

en: Search engines haven't been notified yet
nl: Zoekmachines zijn nog niet op de hoogte gebracht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Since you are using Nginx as your web-server, please configure the following rewrite rules in case you get 404 Not Found errors for your sitemap:
nl: Aangezien je Nginx als je webserver gebruikt, moet je de volgende herschrijfregels configureren voor het geval je 404 Not Found fouten krijgt voor je sitemap:

en: Sitemap Content
nl: Sitemap inhoud

en: Sitemap Resources:
nl: Sitemap informatie:

en: Static pages
nl: Statische pagina's

en: Suggest a Feature
nl: Functie voorstellen

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Support Topics have been disabled. Enable them to see useful information regarding this plugin. No Ads or Spam!
nl: Ondersteuning onderwerpen zijn uitgeschakeld. Schakel ze in om bruikbare informatie te verkrijgen m.b.t. deze plugin. Geen advertenties of spam!

en: Sure, but I already did!
nl: Zeker, maar dat heb ik al gedaan!

en: Tag pages
nl: Tag pagina's

en: Thank you for using Google XML Sitemaps! <a href='%s' target='_blank'>Please help us improve by taking this short survey!</a>
nl: Bedankt voor het gebruik van Google XML Sitemaps! <a href='%s' target='_blank'>Help ons te verbeteren door deze korte enquête in te vullen!</a>

en: Thank you very much for your donation. You help me to continue support and development of this plugin and other free software!
nl: Bedankt voor je donatie. Je helpt me om de ondersteuning en ontwikkeling van deze plugin en andere gratis software voort te zetten!

en: Thanks for for supporting the project. We will reach out by email shortly.
nl: Bedankt voor je ondersteuning van het project. We zullen je binnenkort een e-mail sturen.

en: Thanks for using this plugin! You've installed this plugin over a month ago. If it works and you are satisfied with the results, isn't it worth at least a few dollar? <a href="https://8rkh4sskhh.execute-api.us-east-1.amazonaws.com/gsg/v1/sitemap-donate-note">Donations</a> help me to continue support and development of this <i>free</i> software! <a href="https://8rkh4sskhh.execute-api.us-east-1.amazonaws.com/gsg/v1/sitemap-donate-note">Sure, no problem!</a>
nl: Bedankt voor het gebruiken van deze plugin! Je hebt deze plugin meer dan een maand geleden geïnstalleerd. Als het werkt en je tevreden bent met de resultaten, is het dan niet op zijn minst een paar dollar waard? <a href="https://8rkh4sskhh.execute-api.us-east-1.amazonaws.com/gsg/v1/sitemap-donate-note">Donaties</a> helpen me om ondersteuning en ontwikkeling van deze <i>gratis</i> software voort te zetten! <a href="https://8rkh4sskhh.execute-api.us-east-1.amazonaws.com/gsg/v1/sitemap-donate-note">Zeker, geen probleem!</a>

en: Thanks for using this plugin! You've installed this plugin some time ago. If it works and your are satisfied, why not <a href='%1$s'>rate it</a>. and <a href='%2$s'>recommend it</a> to others? :-)
nl: Bedankt voor het gebruiken van deze plugin! Je hebt deze plugin enige tijd geleden geïnstalleerd. Als het werkt en je tevreden bent, waarom zou je het dan niet <a href='%1$s'>waarderen</a>. En <a href='%2$s'>aanbevelen</a> aan anderen? :-)

en: The URL to your sitemap index file is: <a href='%1$s'>%2$s</a>.
nl: De URL van het indexbestand van je site is: <a href='%1$s'>%2$s</a>.

en: The current archive of this month (Should be the same like your homepage)
nl: Het actuele archief van deze maand (zou hetzelfde moeten zijn als de homepagina)

en: The default configuration was restored.
nl: De standaard instellingen zijn hersteld.

en: The old files could NOT be deleted. Please use an FTP program and delete them by yourself.
nl: De oude bestanden konden niet verwijderd worden. Gebruik een FTP programma en verwijder ze handmatig.

en: The old files were successfully deleted.
nl: De oude bestanden zijn verwijderd.

en: The plugin is notifying the selected search engines about your main sitemap and all sub-sitemaps. This might take a minute or two.
nl: De plugin stelt de gekozen zoekmachines op de hoogte van je hoofd en sub sitemaps. Dit kan een minuutje of twee duren.

en: The virtual robots.txt generated by WordPress is used. A real robots.txt file must NOT exist in the site directory!
nl: De virtuele robots.txt die WordPress genereert wordt gebruikt. Een echt robots.txt bestand mag NIET bestaan in de site folder!

en: There is still a sitemap.xml or sitemap.xml.gz file in your site directory. Please delete them as no static files are used anymore or <a href='%s'>try to delete them automatically</a>.
nl: Er is nog steeds een sitemap.xml of sitemap.xml.gz bestand in je site folder. Verwijder ze omdat er geen statische bestanden meer worden gebruikt of <a href='%s'>probeer ze automatisch te verwijderen</a>.

en: This is highly recommended and helps the search engines to know when your content has changed. This option affects <i>all</i> sitemap entries.
nl: Het is zeer aanbevolen en helpt je om de zoekmachines te laten weten dat je inhoud is gewijzigd. Deze optie beïnvloed <i>alle</i> sitemap invoeren.

en: This plugin improves SEO using sitemaps for best indexation by search engines like Google, Bing, Yahoo and others.
nl: Deze plugin verbetert SEO met sitemaps voor de beste indexatie door zoekmachines zoals Google, Bing, Yahoo en anderen.

en: Try to automatically compress the sitemap if the requesting client supports it.
nl: Probeer de sitemap automatisch te comprimeren als dit wordt ondersteund.

en: Try to increase the execution time limit to:
nl: Probeer de tijdslimiet voor verwerking te verhogen naar:

en: Try to increase the memory limit to:
nl: Probeer de geheugenlimiet te verhogen naar:

en: URL to the page
nl: URL naar de pagina

en: Unfortunately this release of Google XML Sitemaps requires at least PHP %4$s. You are using PHP %2$s, which is out-dated and insecure. Please ask your web host to update your PHP installation or go to <a href='%1$s'>active plugins</a> and deactivate the Google XML Sitemaps plugin to hide this message. You can download an older version of this plugin from the <a href='%3$s'>plugin website</a>.
nl: Helaas vereist deze release van Google XML Sitemaps minimaal PHP %4$s. Je gebruikt PHP %2$s, wat verouderd en onveilig is. Vraag je webhost om je PHP installatie bij te werken of ga naar <a href='%1$s'>actieve plugins</a> en deactiveer de Google XML Sitemaps plugin om dit bericht te verbergen. Je kunt een oudere versie van deze plugin downloaden van de <a href='%3$s'>plugin site</a>.

en: Unfortunately this release of Google XML Sitemaps requires at least WordPress %4$s. You are using WordPress %2$s, which is out-dated and insecure. Please upgrade or go to <a href='%1$s'>active plugins</a> and deactivate the Google XML Sitemaps plugin to hide this message. You can download an older version of this plugin from the <a href='%3$s'>plugin website</a>.
nl: Helaas vereist deze release van Google XML Sitemaps minimaal WordPress %4$s. Je gebruikt WordPress %2$s, dat verouderd en onveilig is. Upgrade of ga naar <a href='%1$s'>actieve plugins</a> en deactiveer de Google XML Sitemaps plugin om dit bericht te verbergen. Je kunt een oudere versie van deze plugin downloaden van de <a href='%3$s'>plugin site</a>.

en: Update options
nl: Update opties

en: Use IndexNow Protocol to notify Microsoft Bing, Seznam.cz, Naver, and Yandex search engines about updates to your site
nl: Gebruik het IndexNow protocol om Microsoft Bing, Seznam.cz, Naver en Yandex zoekmachines te informeren over updates voor je site

en: Use default
nl: Gebruik standaard

en: Use this if you want to change the sitemap file name
nl: Gebruik dit als je de naam van het sitemap bestand wilt wijzigen

en: Use this if your site is in a sub-directory, but you want the sitemap be located in the root. Requires .htaccess modification.
nl: Gebruik dit als je site in een subfolder staat, maar je wilt dat de sitemap in de root staat. Vereist een .htaccess wijziging.

en: Uses the average comment count to calculate the priority
nl: Gebruikt het reactie gemiddelde om de prioriteit te berekenen

en: Uses the number of comments of the post to calculate the priority
nl: Gebruikt het aantal reacties van het bericht om de prioriteit te berekenen

en: View Frequently Asked Questions
nl: Veelgestelde vragen weergeven

en: Visit Support Forum
nl: Bezoek het ondersteuningsforum

en: Webserver Configuration
nl: Webserver configuratie

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: WordPress standard content
nl: WordPress standaardinhoud

en: Yearly
nl: Jaarlijks

en: Your <a href='%s'>Reading Settings</a> signal to search engines not to index your website. While your sitemap will still be generated, the "Search engine visibility" setting should de-selected for optimal indexation.
nl: Je <a href='%s'>Leesinstellingen</a> geven zoekmachines het signaal om je site niet te indexeren. Hoewel je sitemap nog steeds wordt gegenereerd, moet de instelling "Zichtbaarheid voor zoekmachines" worden geselecteerd voor optimale indexering.

en: Your PHP version is too old for XML Sitemaps.
nl: Je PHP versie is te oud voor XML Sitemaps.

en: Your WordPress version is too old for XML Sitemaps.
nl: Je WordPress versie is te oud voor XML Sitemaps.

en: e.g. '4M', '16M'
nl: bijv. "4M", "16M"

en: in seconds, e.g. '60' or '0' for unlimited
nl: in seconden, bijv. '60' of '0' voor onbeperkt

en: “Search engines have not been notified yet. Publish or update a post to update your sitemap modification dates and notify IndexNow-compatible search engines.”
nl: Zoekmachines zijn nog niet op de hoogte gesteld. Publiceer of update een bericht om de wijzigings datums van je sitemap te updaten en IndexNow-compatibele zoekmachines op de hoogte te stellen.
