Plugins - Anti-Malware Security and Brute-Force Firewall - Stable (latest releas - en to nl translation catalogue (250 entries)

en:  For more information on Brute-Force attack prevention and the WordPress wp-login-php file
nl:  Voor meer informatie over Brute-Force aanvalspreventie en het WordPress wp-login PHP bestand

en:  However, if you would like to keep this rule enabled you should at least Whitelist your IP.
nl:  Als je deze regel echter ingeschakeld wilt houden, moet je op zijn minst je IP op de lijst toegestaan zetten.

en:  However, your current IP has been Whitelisted so you could probably keep this rule enabled if you really want to.
nl:  Echter, je huidige IP is in de toegestane lijst, zodat je waarschijnlijk deze regel ingeschakeld kan houden als je echt wilt.

en:  Items in Quarantine
nl:  Items in quarantaine

en:  Whitelisted Files
nl:  Goedgekeurde bestanden

en: # of files
nl: aantal bestanden

en: # of patterns
nl: aantal patronen

en: %d Quarantine Records in the Trash
nl: %d quarantaine records in de prullenbak

en: %s %d item from the quarantine trash.
nl: %s %d item van de quarantaine prullenbak.

en: %s Invalid User Authentication!
nl: %s ongeldige gebruiker authenticatie!

en: %s Invalid or expired Nonce Token! %s Refresh and try again?
nl: %s Ongeldig of verlopen nonce token! %s Vernieuw en probeer opnieuw?

en: (This patch only works on Apache servers and requires mod_rewrite to be functional)
nl: (Deze patch werkt alleen op Apache servers en vereist dat mod_rewrite werkt)

en: : Headers sent by %1$s on line %2$s.
nl: : Headers verzonden door %1$s op lijn %2$s.

en: <b>Headers already sent</b> in %1$s on line %2$s.
nl: <b>Headers al verzonden</b> in %1$s op regel %2$s.

en: <b>Headers already sent</b> in %1$s on line %2$s.<br />This is not a good sign, it may just be a poorly written plugin but Headers should not have been sent at this point.<br />Check the code in the above mentioned file to fix this problem.
nl: <b>Headers zijn al verzonden</b> in %1$s online %2$s.<br />Dit is geen goed teken, het kan gewoon een slecht geschreven plugin zijn, maar er zijn op dit moment geen headers verzonden .<br />Controleer de code in het bovengenoemde bestand om dit probleem op te lossen.

en: A backup of the original infected files are placed in the Quarantine in case you need to restore them or just want to look at them later. You can delete these files if you don't want to save more.
nl: Een back-up van de originele geïnfecteerde bestanden wordt in de Quarantaine geplaatst voor het geval je ze moet terugzetten of ze later wil bekijken. Je kunt deze bestanden verwijderen als je niet meer wil opslaan.

en: A password will be e-mailed to this address:
nl: Een wachtwoord zal naar dit e-mailadres verzonden:

en: All Quarantine Records
nl: Alle quarantainerecords

en: All Scans
nl: Alle scans

en: Already Fixed!
nl: Al opgelost!

en: Another Plugin or Theme is using '%s' to handle output buffers. <br />This prevents actively outputting the buffer on-the-fly and could severely degrade the performance of this (and many other) Plugins. <br />Consider disabling caching and compression plugins (at least during the scanning process).
nl: Een andere plugin of thema gebruikt '%s' om uitvoerbuffers af te handelen. <br />Dit voorkomt actieve uitvoer van de buffer on-the-fly en kan de prestaties van deze (en vele andere) plugins ernstig verminderen .<br />Overweeg om caching en compressie plugins uit te schakelen (tenminste tijdens het scanproces).

en: Are you sure this file is not infected and you want to ignore it in future scans?
nl: Weet je zeker dat dit bestand niet is geïnfecteerd en dat je het in toekomstige scans wilt negeren?

en: Are you sure you want to delete the record of this file from the quarantine?
nl: Ben je zeker dat je het record wil verwijderen uit dit bestand in de quarantaine?

en: Are you sure you want to delete this option?
nl: Weet je zeker dat je deze optie wil verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this revision?
nl: Weet je zeker dat je deze revisie wil verwijderen?

en: Are you sure you want to overwrite the previously cleaned files with the selected files in the Quarantine?
nl: Weet je zeker dat je de eerder opgeschoonde bestanden wil overschrijven met de geselecteerde bestanden in quarantaine?

en: Are you sure you want to permanently delete the selected files in the Quarantine?
nl: Weet je zeker dat je permanent de geselecteerde bestanden wil verwijderen in de quarantaine?

en: Are you sure you want to remove these files from the whitelist?
nl: Weet je zeker dat je deze bestanden van de lijst toegestaan wil verwijderen?

en: Are you sure you want to remove this file from the whitelist so it will be included in future scans?
nl: Weet je zeker dat je dit bestand van de lijst toegestaan wil verwijderen zodat het in toekomstige scans wordt opgenomen?

en: Are you sure you want to restore this record from the quarantine?
nl: Weet je zeker dat je dit bestand wil terugzetten vanuit de quarantaine?

en: Automatically Fix SELECTED Files Now
nl: Automatisch GESELECTEERDE bestanden nu repareren

en: Automatically Update Definitions:
nl: Definities automatisch updaten:

en: Because some changes were made we need to check to make sure it did not break your site. If this stays Red and the frame below does not load please %srevert the changes%s made during this automated fix process
nl: Omdat er enkele wijzigingen zijn aangebracht, moeten we controleren of je site niet is beschadigd. Als dit rood blijft en het frame hieronder niet laadt, %sherstel dan de wijzigingen%s die zijn aangebracht tijdens dit geautomatiseerde oplossing proces

en: CORE file was not modified!
nl: CORE bestand was niet gewijzigd!

en: Change your username:
nl: Wijzig je gebruikersnaam:

en: Check all %d
nl: Controleer alle %d

en: Check for all threat types, if any of these are in red or otherwise unavailable then please download the latest definition updates.
nl: Controleer op alle typen bedreigingen. Als een van deze rood is of anderszins niet beschikbaar is, download dan de nieuwste definitie updates.

en: Checking Registration ...
nl: Registratie aan het controleren...

en: Checking for session compatibility ...
nl: Controleren op sessie compatibiliteit ...

en: Cleared %s records from the history.
nl: Gewist %s records uit de historie.

en: Complete!
nl: Compleet!

en: Completed!
nl: Afgerond!

en: Converted %s of %s records from the Scan History into the new Scan Log record. Future Scans will now store more result data in the new Log.
nl: %s van %s records uit de scangeschiedenis geconverteerd naar het nieuwe scan log record. Toekomstige scans zullen nu meer resultaat gegevens opslaan in de nieuwe log.

en: Core File Changes
nl: Core bestandswijzigingen

en: Custom Quick Scan
nl: Snelle aangepaste scan

en: Custom RegExp:
nl: Aangepaste RegExp:

en: Database Injections
nl: Database injecties

en: Date Changed
nl: Datum gewijzigd

en: Date Infected
nl: Datum geïnfecteerd

en: Date Modified
nl: Datum gewijzigd

en: Date Updated
nl: Datum geüpdatet

en: Default position
nl: Standaard positie

en: Delete ALL definitions!
nl: Verwijder ALLE definities!

en: Delete selected quarantine records
nl: Geselecteerde quarantaine records verwijderen

en: Directory Scan Depth set to 0, no files will be scanned for this type of threat!
nl: Map diepte scan ingesteld op 0, er worden geen bestanden gescand voor dit type bedreiging!

en: Directory Scan Depth:
nl: Map scan diepte:

en: Disable this Rule
nl: Deze regel uitschakelen

en: Done!
nl: Gedaan!

en: Download Definition Updates to Use this feature
nl: Download definitie updates om deze functie te gebruiken

en: Download new definitions!
nl: Download nieuwe definities!

en: Download the new definitions (Right sidebar) to activate this feature.
nl: Download de nieuwe definities (rechter zijbalk) om deze functie te activeren.

en: Email Address is a required field!
nl: E-mailadres is een vereist veld!

en: Empty file!
nl: Leeg bestand!

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Error: Failed to migrate old Scan History from %s.
nl: Fout: mislukt bij het migreren van de oude scan geschiedenis van %s.

en: Examine Current Content
nl: Onderzoek de huidige inhoud

en: Examine File
nl: Bestudeer bestand

en: Examine Quarantined Content
nl: Bestudeer inhoud in quarantaine

en: FAQs
nl: FAQ's

en: Failed to Import Scan History ID %s : %s
nl: Het importeren is mislukt van scan geschiedenis ID %s : %s

en: Failed to delete!
nl: Verwijderen is mislukt!

en: Failed to determine file size!
nl: Kan de bestandsgrootte niet bepalen!

en: Failed to empty the trash.
nl: Kan de prullenbak niet legen.

en: Failed to encode HTML entities!
nl: Kan HTML entiteiten niet coderen!

en: Failed to encode HTML special characters!
nl: Mislukt om HTML speciale tekens te coderen!

en: Failed to install Brute-Force Protection (wp-config.php %s)
nl: Het is niet gelukt om Brute-Force Protection te installeren (wp-config.php %s)

en: Failed to install XMLRPC Protection [.htaccess %s]
nl: Installatie van XMLRPC beveiliging is mislukt [ .htaccess %s]

en: Failed to list files in directory!
nl: Kan bestanden in folder niet weergeven!

en: Failed to read directory!
nl: Kan folder niet lezen!

en: Failed to read file contents!
nl: Kan de inhoud van het bestand niet lezen!

en: Failed to read file!
nl: Kan bestand niet lezen!

en: Failed to remove XMLRPC Protection [.htaccess %s]
nl: Kan XMLRPC beveiliging [ .htaccess %s] niet verwijderen

en: Failed to remove!
nl: Verwijderen mislukt!

en: Failed:
nl: Mislukt:

en: Failed:
nl: Mislukt:

en: File %s not found!
nl: Bestand %s niet gevonden!

en: File Size
nl: Bestandsgrootte

en: File does not exist!
nl: Bestand bestaat niet!

en: File not readable!
nl: Bestand niet leesbaar!

en: File permissions read-only!
nl: Alleen bestandsrechten lezen!

en: Firewall Options
nl: Firewall opties

en: First Name is a required field!
nl: Voornaam is een vereist veld!

en: Fixed file permissions! (try again)
nl: Bestandsrechten aangepast! (probeer het opnieuw)

en: Fixing %s ...
nl: Oplossing %s ...

en: For very advanced users only. Do not use this without talking to Eli first. If used incorrectly you could easily break your site.
nl: Alleen voor zeer geavanceerde gebruikers. Gebruik dit niet zonder eerst met Eli te praten. Als je het verkeerd gebruikt, kan je gemakkelijk je site breken.

en: Get FREE Key!
nl: Ontvang GRATIS sleutel!

en: Get instant access to definition updates.
nl: Krijg direct toegang tot definitie updates.

en: Getting Started
nl: Aan de slag

en: Globally White-listed files
nl: Globaal toegestane bestanden

en: Go Back and Try Again
nl: Ga terug en probeer opnieuw

en: How many directories deep to scan: -1 is infinite depth, 0 to skip the file scan completely.
nl: Hoeveel mappen diep moeten worden gescand: -1 is oneindig diep, 0 om de bestandsscan volledig over te slaan.

en: If Known Threats are found and displayed in red then there will be a button to '%s'. If only Potentional Threats are found then there is no automatic fix because those are probably not malicious.
nl: Als Bekende Bedreigingen worden gevonden en in rood worden weergegeven, is er een knop om '%s'. Als alleen Potentional Bedreigingen worden gevonden, is er geen automatische oplossing omdat deze waarschijnlijk niet schadelijk zijn.

en: If this is taking too long:
nl: Als dit te lang duurt:

en: If you are having trouble Posting Array Variables to your site then you can temporarily remove this section to avoid errors when Scanning or Saving from this form.
nl: Als je problemen hebt met het berichten van array variabelen naar je site, kun je deze sectie tijdelijk verwijderen om fouten te voorkomen bij het scannen of opslaan vanuit dit formulier.

en: If you have not already registered your Key then register now using the form below.<br />* All registration fields are required<br />** I will NOT share your information.
nl: Als je je sleutel nog niet hebt geregistreerd, kun je je nu registreren via het onderstaande formulier.<br />* Alle registratievelden zijn verplicht<br />** Ik zal je informatie NIET delen .

en: Install Patch
nl: Patch installeren

en: Installed Brute-Force Protection
nl: Brute-Force Protection geïnstalleerd

en: Known Threats
nl: Gekende bedreigingen

en: Last Name is a required field!
nl: Achternaam is een vereist veld!

en: Loading, Please Wait ...
nl: Laden, even geduld...

en: Make sure the Definition Updates are current and Run a Complete Scan.
nl: Zorg ervoor dat de definitie updates de huidige zijn, en uitvoeren van een complete scan.

en: Most WordPress sites do not use the XMLRPC features and hack attempts on the xmlrpc.php file are more common then ever before. Even if there are no vulnerabilities for hackers to exploit, these attempts can cause slowness or downtime similar to a DDoS attack. This patch automatically blocks all external access to the xmlrpc.php file.
nl: De meeste WordPress sites maken geen gebruik van de XMLRPC functies en hackpogingen in het xmlrpc.php bestand komen vaker voor dan ooit tevoren. Zelfs als er geen kwetsbaarheden zijn voor misbruik door hackers, kunnen deze pogingen leiden tot traagheid of downtime, vergelijkbaar met een DDoS-aanval. Deze patch blokkeert automatisch alle externe toegang tot het bestand xmlrpc.php.

en: NOTE: These are probably not malicious scripts (but it's a good place to start looking <u>IF</u> your site is infected and no Known Threats were found).
nl: OPMERKING: dit zijn waarschijnlijk geen schadelijke scripts (maar het is een goede plek om te beginnen met zoeken <u>ALS</u> je site is geïnfecteerd en er zijn geen bekende bedreigingen gevonden).

en: NOTE: We have detected changes to the WordPress Core files on your site. This could be an intentional modification or the malicious work of a hacker. We can restore these files to their original state to preserve the integrity of your original WordPress %s installation.
nl: OPMERKING: we hebben wijzigingen in de WordPress Core-bestanden op je site gedetecteerd . Dit kan een opzettelijke wijziging of het kwaadwillige werk van een hacker zijn. We kunnen deze bestanden in hun oorspronkelijke staat herstellen om de integriteit van jouw originele WordPress te behouden %s installatie.

en: Never mind, it worked!
nl: Laat maar, het werkt!

en: New position
nl: Nieuwe positie

en: No Definitions for DB Injections!
nl: Geen definities voor DB-injecties!

en: No Items in Quarantine
nl: Geen items in quarantaine

en: No Scans have been logged
nl: Er zijn geen scans gelogd

en: No response from server!
nl: Geen reactie van server!

en: Not Installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Not flushing OB Handlers: %s
nl: Geen OB handlers leegmaken: %s

en: Note: The pre-populated email below is NOT the address this site is currently registered under!
nl: Opmerking: de vooraf ingevulde e-mail hieronder is NIET het adres waarop deze site momenteel is geregistreerd!

en: Nothing Selected to be Changed!
nl: Niets geselecteerd om te worden gewijzigd!

en: Only Scan These Folders:
nl: Scan alleen deze mappen:

en: Out of Date
nl: Verouderd

en: Permission Error: Only an administrator can update settings!
nl: Fout bij toestemming: alleen een beheerder kan instellingen updaten!

en: Please make a donation for the use of this wonderful feature!
nl: Maak een donatie voor het gebruik van deze prachtige functie!

en: Please refresh the page before attempting to login.
nl: Vernieuw de pagina voordat je opnieuw probeert in te loggen.

en: Plugin Installation Key is a required field!
nl: Plugin installatie sleutel is een vereist veld!

en: Plugin Installation Key:
nl: Plugin installatie sleutel:

en: Potential Threats
nl: Mogelijke dreigingen

en: Potential threats in file:
nl: Potentiële bedreigingen in bestand:

en: Preparing %s
nl: voorbereidingen treffen %s

en: Quarantined
nl: In quarantaine geplaatst

en: Quarantined Files
nl: In quarantaine geplaatste bestanden

en: Quick Scan
nl: Snelle scan

en: Re-Starting Database Scan ...
nl: Database-scan opnieuw starten ...

en: Re-Starting Encoded Database Scan ...
nl: Gecodeerde databasescan opnieuw starten ...

en: Re-clean re-infected files
nl: Opnieuw besmette bestanden opnieuw opschonen

en: Record Details:
nl: Record details:

en: Remove Missing File from Whitelist
nl: Verwijder ontbrekend bestand van lijst toegestaan

en: Remove selected files from the whitelist
nl: Verwijder geselecteerde bestanden van de lijst toegestaan

en: Removed Brute-Force Protection
nl: Brute-Force Protection verwijderd

en: Removing %s ...
nl: Verwijderen van %s ...

en: Resources & Links
nl: Middelen en links

en: Restoration Aborted, file %s does not exist!
nl: Terugzetten afgebroken, bestand %s bestaat niet!

en: Restoration Aborted, option_value was modified outside of this quarantine!
nl: Terugzetten afgebroken, optie_value werd gewijzigd buiten deze quarantaine!

en: Restoration Aborted, post_content was modified outside of this quarantine!
nl: Terugzetten afgebroken, post_content is gewijzigd buiten deze quarantaine!

en: Restoration of post_content Failed!
nl: Terugzetten van post_content mislukt!

en: Restore Failed!
nl: Herstellen mislukt!

en: Restore selected files from quarantine records
nl: Geselecteerde bestanden terugzetten vanuit quarantaine records

en: Run Complete Scan
nl: Voer de volledige scan uit

en: SQL Error changing username: %s. Please try again later.
nl: SQL fout bij het wijzigen van gebruikersnaam: %s. Probeer het later opnieuw.

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Saving these settings requires a valid Nonce Token. No valid Nonce Token was found at this time, either because the token have expired or because the data was invalid. Please try re-submitting the form above.
nl: Voor het opslaan van deze instellingen is een geldige Nonce Token vereist. Er is op dit moment geen geldige Nonce Token gevonden, omdat het token is verlopen of omdat de gegevens ongeldig waren . Probeer het bovenstaande formulier opnieuw in te dienen.

en: Scan Complete!
nl: Scan afgerond!

en: Scan Details:
nl: Scan details:

en: Scan History
nl: Scangeschiedenis

en: Scan Settings
nl: Scaninstellingen

en: Scan/Read Errors
nl: Scan/lees fouten

en: Scanned %s
nl: Gescand %s

en: Scanned Files
nl: Gescande bestanden

en: Scanned Folders
nl: Gescande mappen

en: Scanning %s
nl: Scannen %s

en: Scanning file contents ...
nl: Bestanden scannen ...

en: Searching for updates ...
nl: Zoeken naar updates ...

en: Selected Folders
nl: Geselecteerde mappen

en: Show the Unloaded Page
nl: Toon de niet geladen pagina

en: Skip directories with the following names:
nl: Folders overslaan met de volgende namen:

en: Skip files with the following extensions:
nl: Sla bestanden over met de volgende extensies:

en: Skipped DB Scan
nl: DB scan overgeslagen

en: Skipped Files
nl: Overgeslagen bestanden

en: Skipped Folders
nl: Overgeslagen mappen

en: Skipped because file was Whitelisted!
nl: Overgeslagen omdat bestand op de lijst toegestaan stond!

en: Skipped because of file extention!
nl: Overgeslagen vanwege bestandsextensie!

en: Skipped because of file size (%1$s bytes) or file extention (%2$s)!
nl: Overgeslagen vanwege bestandsgrootte (%1$s bytes) of bestandsextensie (%2$s)!

en: Skipped because of file size!
nl: Overgeslagen vanwege bestandsgrootte!

en: Starting Scan ...
nl: Scannen starten ...

en: Starting a Complete Scan requires a valid Nonce Token. No valid Nonce Token was found at this time, either because the token have expired or because the data was invalid. Please try re-submitting the form above.
nl: Voor het starten van een volledige scan is een geldige nonce-token vereist. Er is op dit moment geen geldige Nonce Token gevonden, omdat het token is verlopen of omdat de gegevens ongeldig waren . Probeer het bovenstaande formulier opnieuw in te dienen.

en: Success!
nl: Succes!

en: Tested your site. It appears we didn't break anything
nl: Je site getest. Het lijkt erop dat we niets stuk gemaakt hebben

en: The Conflicting Firewall Rule (WP_firewall_exclude_terms) activated by the WP Firewall 2 plugin has been shown to interfere with the Definition Updates and WP Core File Scans in my Anti-Malware plugin. I recommend that you disable this rule in the WP Firewall 2 plugin.
nl: De conflicterende firewall regel (WP_firewall_exclude_terms) geactiveerd door de WP Firewall 2 plugin blijkt te interfereren met de definitie updates en WP core bestand scans in mijn Anti-Malware plugin. Ik stel voor dat je deze regel uitschakelt in de WP Firewall 2 plugin.

en: The Quick Scan was unable to finish because of a shortage of memory or a problem accessing a file. Please try using the Complete Scan, it is slower but it will handle these errors better and continue scanning the rest of the files.
nl: De Quick Scan kon niet voltooien vanwege een tekort aan geheugen of een probleem bij het openen van een bestand. Probeer de Complete Scan te gebruiken, deze is langzamer maar zal deze fouten beter verwerken en de rest van de bestanden blijven scannen.

en: The current/live file is missing or deleted
nl: Het huidige/live-bestand ontbreekt of is verwijderd

en: The file %s does not exist, it must have already been deleted.
nl: Het bestand %s bestaat niet, het moet al zijn verwijderd.

en: The following files have been whitelisted by you. Any infections or malicious code found in the current versions of these files will be ignored in future scans. If these files are modified or updated from the current versions recorded here or if you remove them from this list then they may be flagged again in future scans.
nl: De volgende bestanden zijn door je op de lijst toegestaan gezet. Eventuele infecties of kwaadaardige code die in de huidige versies van deze bestanden worden gevonden, zullen in toekomstige scans worden genegeerd. Als deze bestanden worden gewijzigd of geüpdatet van de huidige versies die hier zijn vastgelegd, of als je ze van deze lijst verwijdert, kunnen ze opnieuw worden gemarkeerd in toekomstige scans.

en: The following items highlighted in yellow had been found to contain malicious code, they have been cleaned and the malicious contents have been removed. A record of the infection has been saved here in the Quarantine for your review and could help with any future investigations. The code is safe here and you do not need to do anything further with these files.
nl: De volgende geel gemarkeerde items bevatten schadelijke code, ze zijn opgeschoond en de schadelijke inhoud is verwijderd. Een overzicht van de infectie is hier in de Quarantaine opgeslagen voor je beoordeling en kan helpen bij toekomstige onderzoeken. De code is hier veilig en je hoeft niets verder te doen met deze bestanden.

en: The higher up in the directory hierarchy you start the more sub-directories get scanned (e.g. scanning the %s directory will also include the sub-directories wp-content and plugins within it).
nl: Hoe hoger in de folder hiërarchie je start, hoe meer subfolders worden gescand (bijv. Het scannen van de folder %s zal ook de subfolders wp-content en plugins daarin bevatten).

en: The items highlighted in red have been found to be re-infected. The malicious code has returned and needs to be cleaned again.
nl: De items die in het rood zijn gemarkeerd, zijn opnieuw geïnfecteerd. De kwaadwillige code is terug en moet opnieuw worden schoongemaakt.

en: This Anti-Virus/Anti-Malware plugin searches for Malware and other Virus like threats and vulnerabilities on your server and helps you remove them. It's always growing and changing to adapt to new threats so let me know if it's not working for you.
nl: Deze Anti-Virus/Anti-Malware-plugin zoekt naar malware en andere virusachtige bedreigingen en kwetsbaarheden op je server en helpt je deze te verwijderen. Het groeit en verandert altijd om aan te passen aan nieuwe bedreigingen, dus laat het me weten als het niet werkt voor jou.

en: This Plugin requires WordPress version %s or higher
nl: Deze plugin vereist WordPress-versie %s of hoger

en: This feature is available to those who have donated!
nl: Deze functie is beschikbaar voor degenen die hebben gedoneerd!

en: This feature is only available to registered users who have donated at a certain level.
nl: Deze functie is alleen beschikbaar voor geregistreerde gebruikers die op een bepaald niveau hebben gedoneerd.

en: This record no longer exists in the quarantine.
nl: Dit record bestaat niet meer in de quarantaine.

en: This record no longer exists.
nl: Dit record bestaat niet meer.

en: Threat Found
nl: Bedreiging gevonden

en: Unable to find Apache on this server, this patch work on Apache servers!
nl: Kan Apache niet vinden op deze server, deze patch werkt op Apache servers!

en: Uninstall Patch
nl: Patch verwijderen

en: Update Failed!
nl: Update mislukt!

en: Updates & Registration
nl: Updates en registratie

en: Upgrade Patch
nl: Upgrade patch

en: Upgrade to %s now!
nl: Upgraden naar %s nu!

en: Upgraded Brute-Force Protection
nl: Opgewaardeerde Brute-Force Protection

en: View DB Injection
nl: Bekijk DB Injectie

en: View Details:
nl: Bekijk details:

en: View Option Record:
nl: Optie record bekijken:

en: View Quarantine
nl: Bekijk quarantaine

en: View Quarantine Record
nl: Bekijk het quarantaine record

en: View Scan History
nl: Bekijk scangeschiedenis

en: View Scan Results
nl: Scanresultaten bekijken

en: View Whitelisted File
nl: Bekijk goedgekeurd bestand

en: View current/live version
nl: Bekijk de huidige / live versie

en: WP-Login Updates
nl: WP-login updates

en: What to look for:
nl: Waarnaar te zoeken:

en: What to scan:
nl: Wat te scannen:

en: Whitelist your IP
nl: Zet je IP op de lijst toegestaan

en: Whitelisted
nl: Op toegestane lijst

en: WordPress Core files
nl: WordPress Core bestanden

en: You are not currently scanning for this type of threat!
nl: Je bent momenteel niet aan het scannen voor dit type bedreiging!

en: You must register and donate to use this feature!
nl: Je moet je registreren en doneren om deze functie te gebruiken!

en: You username has been change to %s. Don't forget to use your new username when you login again.
nl: Je gebruikersnaam is gewijzigd in %s. Vergeet niet je nieuwe gebruikersnaam te gebruiken wanneer je weer inlogt.

en: Your Full Name:
nl: Je volledige naam:

en: Your Server could not start a Session!
nl: Je server kan een sessie niet starten!

en: Your WordPress Login page has the old version of my brute-force protection installed. Upgrade this patch to improve the protection on the WordPress Login page and preserve the integrity of your WordPress core files.
nl: Op je WordPress login pagina is de oude versie van mijn brute-force bescherming geïnstalleerd. Upgrade deze patch om de bescherming op de WordPress login pagina te verbeteren en de integriteit van je WordPress core bestanden te behouden.

en: Your WordPress Login page is susceptible to a brute-force attack (just like any other login page). These types of attacks are becoming more prevalent these days and can sometimes cause your server to become slow or unresponsive, even if the attacks do not succeed in gaining access to your site. Applying this patch will block access to the WordPress Login page whenever this type of attack is detected.
nl: Je WordPress login pagina is gevoelig voor een brute-force aanval (net als elke andere login pagina). Dit soort aanvallen wordt tegenwoordig steeds belangrijker en kan soms tot gevolg hebben dat je server traag of niet reagerend wordt, zelfs als de aanvallen er niet in slagen toegang te krijgen tot je site. Het toepassen van deze patch zal blokkeren de toegang tot de WordPress login pagina wanneer dit soort aanvallen wordt gedetecteerd.

en: Your WordPress Site URL is a required field!
nl: Je WordPress site URL is een vereist veld!

en: Your WordPress Site URL:
nl: Je WordPress site URL:

en: Your WordPress site has the current version of my brute-force Login protection installed.
nl: Je WordPress site heeft de huidige versie van mijn brute-force-inlogbeveiliging geïnstalleerd.

en: Your new username must be at least 3 characters and can only contain &quot;%s&quot;. Please try again.
nl: Je nieuwe gebruikersnaam moet uit minimaal 3 tekens bestaan ​​en mag alleen &quot;%s&quot;. Probeer het opnieuw.

en: Your username is "admin", this is the most commonly guessed username by hackers and brute-force scripts. It is highly recommended that you change your username immediately.
nl: Je gebruikersnaam is "admin", dit is de meest geraden gebruikersnaam van hackers en brute-force scripts. Het wordt ten zeerste aanbevolen dat je je gebruikersnaam onmiddellijk wijzigt.

en: a comma separated list of file extentions to skip
nl: een door komma's gescheiden lijst van bestandsuitbreidingen om over te slaan

en: a folder name or comma separated list of folder names to skip
nl: een mapnaam of door komma's gescheiden lijst met mapnamen om over te slaan

en: an unknown file
nl: een onbekend bestand

en: definitions_array not set!
nl: definitions_array niet ingesteld!

en: failed to quarantine!
nl: kan niet in quarantaine worden geplaatst!

en: failed to write!
nl: kan niet schrijven!

en: file not writable!
nl: bestand niet schrijfbaar!

en: htaccess Threats
nl: htaccess bedreigingen

en: no file contents!
nl: geen inhoud van het bestand!

[ctx: post type general name]
en: Quarantine
nl: Quarantaine

[ctx: post type general name]
en: Results
nl: Resultaten

[ctx: post type singular name]
en: Quarantine
nl: Quarantaine

[ctx: post type singular name]
en: Result
nl: Resultaat

en: read my blog
nl: lees mijn blog

en: reason unknown!
nl: reden onbekend!

en: saved.
nl: opgeslagen.

en: unknown
nl: onbekend

en: wp-config.php Not Found!
nl: wp-config.php niet gevonden!

en: wp-config.php Not Readable!
nl: wp-config.php Niet leesbaar!
